Jalak on mööbliettevõte mis on tekkinud tänu Villu Pruulmanni kirglikule suhtumisele mööblitegemisse. Alguses oli vaid üks inimene ühes väikeses garaažis, mis oli seatud hubaseks puutöötoaks. Aastatega on meie kliendibaas kasvanud – paljudest klientidest on saanud ka meie sõbrad. Sellepärast on meie seltskonnaga liitunud mitmed andekad puutöömeistrid. Lisaks on järjest ka täiendatud seadmete ja tööriistade valikut. Täna tegutseme 360 ruutmeetri suurusel pinnal, mis on sisustatud moodsate puidutöötlemise vahenditega.

Kui me räägime et meie mööbel valmib käsitööna siis mõtleme, et kasutame traditsioonilisi puutöövõtteid ja meetodeid. Heade tulemuste saavutamiseks kasutame kõiki tänapäevaseid võimalusi, et saavutada parim tulemus võimalikult kiiresti, meie mööbli eripärast tulenevalt on ka vanadel töövõtetel ja päris käsitööriistadel oma tähtis roll. Iga ese saab valmida vaid tänu meistri oskustele ja kogemustele.

 

Töötajad on väga erinevate taustadega, kuid neid ühendab kirg puutöö tegemise vastu. Neile kõigile meeldib olla loov ja väljendada seda läbi millegi valmis tegemise. Kõik hindavad kõrgelt puitu, kui kaunist, sooja ja taastuvat materjali.

Söögilauad, voodid, kummutid, kirjutuslauad, toolid meil on lai valik tooteid. Kõiki neid võime valmistada teile sobivast puidust, paljudel juhtudel on võimalik muuta ka suurust ja vahetada mõningaid detaile. Võime luua ka uue disaini vastavalt kliendi soovidele ja maitsele.